Walne zgromadzenie członków OTG

Walne zgromadzenie członków OTG.
„O ostrowskiej gwarze słów kilka…” – prelekcja Barbary Molskiej.

W CZĘŚCI I

    Omówiono działalność Stowarzyszenia w 2025 roku – Zarząd otrzymał ABSOLUTORIUM, ustalono wysokość składki członkowskiej na 50 zł/ za rok i przedstawiono Plan działania Towarzystwa na 2026 rok. Wręczono także Pani Barbarze Molskiej statuetkę PRZYJACIELA OTG.

    W CZĘŚCI II

    Panowie zorganizowali paniom tradycyjny DZIEŃ KOBIET, były tradycyjne róże, kawa i ciastka.

    W CZĘŚCI III

    Pani Barbara Molska przybliżyła nam opis gwary ostrowskiej w prelekcji: „O gwarze ostrowskiej słów kilka…”

    To było udane spotkanie.

    Fot. Stefan Kucharski i Andrzej Morta (1)

    – 2 marca 2026 – CAL

    Podobne wpisy