Walne zgromadzenie członków OTG.
„O ostrowskiej gwarze słów kilka…” – prelekcja Barbary Molskiej.
W CZĘŚCI I
Omówiono działalność Stowarzyszenia w 2025 roku – Zarząd otrzymał ABSOLUTORIUM, ustalono wysokość składki członkowskiej na 50 zł/ za rok i przedstawiono Plan działania Towarzystwa na 2026 rok. Wręczono także Pani Barbarze Molskiej statuetkę PRZYJACIELA OTG.
W CZĘŚCI II
Panowie zorganizowali paniom tradycyjny DZIEŃ KOBIET, były tradycyjne róże, kawa i ciastka.
W CZĘŚCI III
Pani Barbara Molska przybliżyła nam opis gwary ostrowskiej w prelekcji: „O gwarze ostrowskiej słów kilka…”
To było udane spotkanie.
Fot. Stefan Kucharski i Andrzej Morta (1)
– 2 marca 2026 – CAL































