Gala Finałowa XXXII Plebiscytu „Ostrowianina Roku 2025”

Z OTG do tego prestiżowego tytułu zostali nominowani: Donata Dominik-Stawicka i Marian F. Nowak.

Nominację Donacie Dominik Stawickiej wręczył m.in. Zenon Pawlak, a Marianowi F. Nowakowi Ewa Rubach-Wardawy i Andrzej Leraczyk.

– Dziękujemy wszystkim za życzliwe wsparcie  i dobre słowo – nominowani.

„Ostrowianką  roku 2025” została Magdalena Wojtasz – dyrektorka Zespołu Szkół Technicznych
w Ostrowie Wielkopolskim – serdeczne gratulacje!

Bardzo dobra organizacja Gali Finałowej przez Stowarzyszenie STREFA KULTURY.

Finałową galę Plebiscytu „Ostrowianina Roku 2025” uświetnił w tym roku występ Smooth Acoustic Duo – duet współtworzony przez dwie indywidualności muzyczne: wokalistkę Kasię Szyszkę i gitarzystę Leszka Zaleskiego, którzy świetnie odnajdują się w klimacie jazzu, bossa-novy, ale również popu. 

Więcej o Gali na FB Ostrowianina Roku:

https://www.facebook.com/ostrowianinroku/?locale=pl_PL

Tam też (wg zapowiedzi) ukażą się dodatkowe zdjęcia z Gali.

Więcej zob. także na:

https://wlkp24.info/magdalena-wojtasz-ostrowianinem-roku…

Fot. Sebastian Matyszczak (5) i Janusz Grzesiak (2)

– 26 lutego – Forum Synagoga

Podobne wpisy