Z OTG do tego prestiżowego tytułu zostali nominowani: Donata Dominik-Stawicka i Marian F. Nowak.
Nominację Donacie Dominik Stawickiej wręczył m.in. Zenon Pawlak, a Marianowi F. Nowakowi Ewa Rubach-Wardawy i Andrzej Leraczyk.
– Dziękujemy wszystkim za życzliwe wsparcie i dobre słowo – nominowani.
„Ostrowianką roku 2025” została Magdalena Wojtasz – dyrektorka Zespołu Szkół Technicznych
w Ostrowie Wielkopolskim – serdeczne gratulacje!
Bardzo dobra organizacja Gali Finałowej przez Stowarzyszenie STREFA KULTURY.
Finałową galę Plebiscytu „Ostrowianina Roku 2025” uświetnił w tym roku występ Smooth Acoustic Duo – duet współtworzony przez dwie indywidualności muzyczne: wokalistkę Kasię Szyszkę i gitarzystę Leszka Zaleskiego, którzy świetnie odnajdują się w klimacie jazzu, bossa-novy, ale również popu.
Więcej o Gali na FB Ostrowianina Roku:
Tam też (wg zapowiedzi) ukażą się dodatkowe zdjęcia z Gali.
Więcej zob. także na:
Fot. Sebastian Matyszczak (5) i Janusz Grzesiak (2)
– 26 lutego – Forum Synagoga









