24 marca 2023 r. w Ostrowskim Centrum Kultury odbyła się Gala OSTROWIANINA ROKU 2022.

W uroczystości wzięli udział członkowie OTG z uwagi na fakt, iż czterech nominowanych przez Kapitułę Plebiscytu do tegoż tytułu było związanych pośrednio lub bezpośrednio z OTG: Zbysław Jeżewski    (współzałożyciel OTG i pierwszy przewodniczący Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia); Andrzej Leraczyk „minister” ostrowskiej kultury, członek OTG, redaktor Zespołu Redakcyjnego „Rocznika OTG”; dr n. med. Krystian Niełacny (honorowy członek OTG) i Marian Franciszek Nowak (prezes OTG). Działalność w/w, to nie tylko OTG, ale cały wachlarz innych realizowanych przedsięwzięć i pasji, zawodów i zainteresowań. Nominowani mieli zaszczyt stanąć w „szranki”
z wybitnymi postaciami życia kulturalnego i sportowego w tej plebiscytowej kategorii. Była to piękna uroczystość połączona z prezentacją nominowanych, przy muzycznej nucie w wykonaniu BIG BANDU POWIATU OSTROWSKIEGO i solistów. Nominowani otrzymali akty nominacyjne i gratulacje od Pani Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg.

OSTROWIANINEM ROKU 2022 został ANDRZEJ LERACZYK – członek OTG. GRATULUJEMY!!!

Po uroczystej gali w OCK nominowani z osobami towarzyszącymi przenieśli się do restauracji Villa Royal, gdzie kontynuowano ten wspaniały wieczór. WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA KAPITUŁY
I GRATULACJE DLA ORGANIZATORÓW! To była wyjątkowa uroczystość.

 Zob. więcej na: https://ostrowianinroku.pl/

Fot. organizatorów i Stefana Kucharskiego.

Podobne wpisy